Řemen 1163J5EL do pračky Vedette
Vaše pračka Vedette je vybavena hnacím řemenem 1163J5EL. Jedná se o pryžový řemen o průměru 1163 mm se 5 drážkami, který umožňuje otáčení vany. Prodává se za nejlepší cenu a bude dodán do 24 hodin.
Zkontrolujte, zda je vaše zařízení kompatibilní
Vysoká poptávka! Za posledních 24 hodin byl tento produkt zobrazen 264krát.
Kompatibilní
díl
★★★★★ ★★★★★
9 Recenze
Skladem: 6
-36%
Originální
díl
★★★★★ ★★★★★
19 Recenze
Skladem: 20
Přidat do košíku
Doprava ve stejný den
Vrácení a výměna zdarma do 15 dnů
Specifikace
Náhradní díl : žebrové řemeny 1163J5EL
Elastický řemen : ano
Účinná délka : 1163 mm
Profil řemínku : J
Počet drážek : 5
Vhodný do : pračka / automatická pračka
Kompatibilní s následujícími značkami : Vedette
Hmotnost : 38 g
* Technické změny vyhrazeny; za správnost uvedených informací neručíme.
Popis produktu
  • pračka během provozu vydává zvuky tření, skřípání nebo pískání;
  • pračka je cítit horkem nebo se spustí v důsledku přehřátí.
Nejčastější otázky
Kompatibilní spotřebiče
Vedette
Jak zjistit číslo modelu ?
Částečný seznam 30 kompatibilních zařízení
Značka
Model
Kompatibilita
Vedette
5110W